Forum « Staromieście Rzeszów » Strona Główna « Staromieście Rzeszów »
Forum Mieszkańców Osiedla Staromieś›cie w Rzeszowie

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Imprezy, lans i spawy na trawniku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum « Staromieście Rzeszów » Strona Główna -> Staromieście Ogrody - Nasze Osiedle
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GateBil

PostWysłany: Czw Gru 19, 2013 10:37 pm    Temat postu: Imprezy, lans i spawy na trawniku Odpowiedz z cytatem

Czy imprezowicze i amatorzy domówek mogliby uszanować, że mamy małe dzieci?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 11:12 am    Temat postu: Może Cię zaciekawi... Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GateBil

PostWysłany: Czw Gru 19, 2013 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbliża się okres świąteczno - sylwestrowo - karnawałowy, więc może warto zauważyć, że niestety Szanowni Sąsiedzi nie szanujemy się na wzajem. Generalnie średnia wieku mieszkańców osiedla wskazuje na to, że domówki organizowane są często. I ok, tylko nierespektowanie, że sorry, ściany są jakie są, 3/4 z nas ma malutkie dzieci, a impreza za ścianą do 2-3 to lekkie przegięcie. Nie wiem jak Wy ale nie chce się bawić w złego Policjanta i łazić pod oknami sprawdzając kto siódmą godzinę zakłóca mnie i moim dzieciom ciszę nocną. A jeśli już, to miejcie odwagę otworzyć drzwi i wdać się w sympatyczną polemikę ( kto wie o co chodzi ten wie). Ludzie idzcie do miasta na imprez, tam zachowujcie się jak bydło, rzygajcie do woli na trawnik, najlepiej na Kochanowskie i bawcie się dobrze. Nie mam ochoty słuchać Waszych rozmów na balkonach o 4 nad ranem,kolejną godzinę z rzędu. Gro imprezowiczów wywozi dzieciaki z domu, tak wiec się prosi o rewanż kolejnej nocy i zapodanie jakiejś głośnej nutu. Tylko co Wasze dzieci winne? ale przypomnijcie sobie
Powrót do góry
GateBil

PostWysłany: Czw Gru 19, 2013 10:53 pm    Temat postu: cd Odpowiedz z cytatem

czym jest dla niemowlaków i ich rodziców noc!!!!!!!!!!!
Jeśli się mylę to mi powiedzcie. Większość może się nie zgadzać ze mną ale jak wspomniałem ciszę nocną będę respektował, bo są w tej kwestii, niestety totalni ignoranci i cotygodniowi olewacze tych zasad.
Powrót do góry
michal_sz
Administrator

PostWysłany: Pią Gru 20, 2013 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zwracasz uwagę sąsiadowi i nie reaguje to dzwoń na Policję, a jak nie chce ci się chodzić po sąsiadach to od razu dzwoń, masz takie prawo.
Jak jeden baran z drugim jest nie kumaty to zapłaci parę razy mandacik i będzie spokój. Nie reagując dajesz na to przyzwolenie poniekąd.
Powrót do góry
GCT

PostWysłany: Pią Gru 20, 2013 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie zgadzam się z tym co Michał napisał. Ciekawe ile osób narzekających na swoich sąsiadów miało na tyle odwagi aby porozmawiać o tym z nim.
Powrót do góry
GateBil

PostWysłany: Wto Gru 24, 2013 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że mam odwagę podejść i zwrócić komuś uwagę, i osobiście tak robiłem prowadząc dialog przez okno z biesiadującymi i wietrzącymi się na balkonie czy w oknie. Wiele razy próbowałem dostac się np. do następnej klatki ( może ktoś z Was oświeci mnie jaki jest uniwersalny pin do klatek bo znają go listonosze, sprzątający i ulotkowicze). Jasne, że wzywałem Policję, która również pocałowała klamkę od drzwi wejściowych do klatki, a była to pora 2-3 w nocy, tak więc nie dzwonili po innych mieszkaniach, żeby ich ktoś zachciał wpuścić. Balangowicze z lasu niestety mają wywalone na to, czy idę tam 2 czy trzy razy bo nie reagują na dzwonek domofonu. Opisuję te sytuacje bo dotyczą one imprez z sąsiedniej klatki. Ja się jednak pytam gdzie są ludzie zza ściany?wątpię żeby im to nie przeszkadzało. Jak coś to poproszę o uniwersalny pin. pozdrawiam. [/code]
Powrót do góry
GCT

PostWysłany: Sro Gru 25, 2013 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie cos to faktycznie przegięcie, jak ktoś ma miejsce postojowe w garażu to garażem można przejść do innej klatki. Listonosz tego kodu nie zna bo zawsze dzwoni do mnie domofonem żeby mu otworzyć. Dobrze ze w mojej klatce jest cicho i spokojnie bo pewnie tez bym się denerwował.
Powrót do góry
sqb1978

PostWysłany: Sro Gru 25, 2013 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Który blok i klatka?
michal_sz
Administrator

PostWysłany: Sro Gru 25, 2013 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GateBil, to faktycznie masz do czynienia z prostakami... Dziwne że policja nie załatwiła sprawy... Napisz w którym bloku i klatce takie rzeczy się dzieją, bo na początku stycznia będę się widział z dzielnicowym na zebraniu rady to wyjaśnimy sprawę.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 11:12 am    Temat postu: Może Cię zaciekawi... Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mis1981

PostWysłany: Czw Gru 26, 2013 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktos z was wspomnial ze listonosze i ulotkowicze maja uniwersalne kody do klatek. To faktycznie jest prawda. Kilka razy juz widzialem na wlasne oczy jak listonosz czy ulotkowicz sobie wpisywal kod i wchodzil do klatki jak by byl mieszkancem bloku. Moje pytanie brzmi czy nie mozna by zlikwidowac tych uniwersalnych kodow do klatek? O ile listonosza jeszcze rozumiem (chciaz jestem pewien ze gdyby zadzwonil to kazdy by go wpuscil) to ulotkowicze powinni miec kategoryczny zakaz wstepu. Ostatnio byl taki perfidny ze ulotki porozrzucal pod drzwiami mieszkan oraz na parapetach klatki i pozniej sie te papiery walaly po schodach.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum « Staromieście Rzeszów » Strona Główna -> Staromieście Ogrody - Nasze Osiedle Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: